Wildborn.pl

O Nas

Moja przygoda z branżą zoologiczną rozpoczęła się w kwietniu 1997r. Początkowo pracowałem na stanowisku Dyrektora Handlowego do spraw karm dla zwierząt w jednym z największych światowych koncernów. Dzięki temu miałem okazję poznać proces technologiczny, począwszy od badań zmierzających do optymalnego zaspokojenia potrzeb żywieniowych psów i kotów, poprzez pozyskiwanie surowców, po produkcję. Drugi aspekt to dystrybucja czyli zapewnienie dostępności wyprodukowanych karm. Ta dziedzina jest mi najbliższa. Dystrybucja jest moją główną domeną. Praktykuję ją przez całe zawodowe życie, czyli już od ponad 20 lat.

Moje dotychczasowe doświadczenia nie czynią mnie uniwersalnym ekspertem. Myślę że jest wiele osób, które lepiej ode mnie znają szczegóły tajników żywienia zwierząt. Jednak potrafię ocenić, które produkty w poszczególnych kategoriach jakościowych są warte polecenia i którzy producenci traktują naszych podopiecznych z należytą troską.

Dlatego po wnikliwej analizie zdecydowałem się na pozostawienie do Państwa dyspozycji wyłącznie takich produktów, które spełniają najbardziej surowe normy jakościowe, niejednokrotnie znacząco je przewyższając.

W naszej ofercie znajdują się następujące marki karm

WILDBORN SENSITIVE – suche i mokre karmy dla psów

WILDBORN SOFT – wilgotne, pół miękkie karmy dla psów

WILDBORN SNACKS – przekąski dla psów

LILY’S KITCHEN – mokre karmy dla kotów, (suche karmy dla kotów, mokre karmy dla
psów i suche karmy dla psów – dostępne wkrótce).

WOLFSBLUT – suche karmy dla psów

WILDCAT – suche karmy dla kotów

Wszystkie oferowane przez nas karmy są przez nas importowane bezpośrednio z magazynów producentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Z pozdrowieniami

Tomasz Furman